Šveicarijos Alpių namelis tapo naujų aktorės namų inspiracija. Tik atvykus į šią vietą Kalifornijoje Anne ir jos vyras Adam Shulman tapo sužavėti iš namų atsiveriančiais vaizdais.
Dar prieš atsikraustant Anne, šie namai turėjo ne vieną garsų savininką. Čia gyveno dizaineris Yves Saint Laurent, o po jo režisierius Wes Anderson, kuris į namus įnešė hipsterio dvasios. Legendos byloja apie čia vykusius Naujametinius vakarėlius, kuriuos rengė kartu su David Bowie.
Anne teko nelengva užduotis, sukurti savo namus ryškių asmenybių palikime. Į pagalbą ji pasikvietė Los Angelo dizainerę Pamelą Shamshiri. Ji padėjo sukurti rafinuotus, magiškus namus, kuriuose būtų smagu kurti šeimą ir leisti laiką su draugais.
Namo dizainą kūrė žymūs architektai Myron Hunt ir Emer Grey, kurie taip pat sukūrė Huntington bibliotekos meno galeriją. Šis namas Kalifornijoje buvo statytas kaip medžioklės namelis, pabėgimas žiemą į Šveicarijos alpių įkvėptą fantaziją.
Namo architektūra tapo interjero dizainerės atspirties tašku. Ji rėmėsi istoriniais Alpių namelių šaltiniais, dar pridėjo spalvų ir teksturų iš skirtingų erų, kad atspindėtų šių namų evoliuciją. Svetainėje puikuojasi JF Chen sofa bei vintažiniai foteliai ir šviestuvai.
Virtuvėje dominuoja švelni melsva ir blyškiai žalsva splavos. O iš jos atsiveria svajingas pusryčių kambarys. Sienų paneles puošia vaizdingi tapetai, o prie stalo pasirinktos italų dizainerio Carlo di Carli Midcentury kėdės.
Valgomasis mano, beje, mėgstamiausias kambarys. Ir viskas Woka šviestuvo dėka. Jis įneša romantikos ir lengvumo ir harmonijos į medienos perpildytą kambarį. O modernus menas ant sienų yra visiškai netikėtas sprendimas, sukuriantis akį džiuginantį kontrastą. Prie Borge Mogensen stalo stovi vintažinės kėdės.
Miegamui pasirinkta šilta rožinė spalva Farrow & Ball kompanijos, kurios atstovą turime ir Lietuvoje. Lova pagaminta pagal specialų užsakymą. O ant naktinio stalelio stovi labai gražus Louis Poulsen šviestuvas.
Kelionę užbaigsiu pačiu mėgstamiausiu kambariu. Brutalistinio stiliaus vintažinis Tom Greene šviestuvas iškart mane papirko. Jis puikiai tinka į porą su vintažiniu foteliu, kuriam kaip lokiui norisi kristi į glėbį. Galiausiai 1940 metų turkiškas kilimas suteikia spalvų ir žaismingumo. O ant sienos kabo David Bowie portretai, užuomina į namų praeitį.
Nuotraukos: Stephen Kent Johnson
Tekstas: Jovita Valaitytė, remiantis straipsniu iš Architectural Digest, 2019/09/05